Spam

Zakładka dla was, abyście mogły mnie informować o nowych blogach lub rozdziałach u was - dzięki temu będę na bieżąco z waszymi historiami.

80 komentarzy:

 1. Zapraszam na blog z gatunku: Fanfiction (Luke Hemmings), Romans, Kryminał
  http://feather-ff.blogspot.com/
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Connie to córka przedsiębiorcy, która żyje światem imprez i alkoholu.
  Ashton to znany członek zespołu 5 Seconds Of Summer.
  Jedno spotkanie, wywróci cały świat do góry nogami.
  http://dust-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Danielle, Harry, Josh, Taylor, Calum, Niall, Eleanor, Michael, Louis, Luke, Perrie, Liam, Ashton, Jade oraz Zayn chodzą do najbardziej znanej i polecanej szkoły w Londynie, inaczej mówiąc do London University on the Gold Street. Do tej samej placówki uczęszcza niejaka Ashley Benson, dziewczyna wyśmiewana, szykanowana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku w ostatni dzień wakacji Perrie oraz Zayn organizują imprezę na uczczenie minionych dwóch miesięcy. Za namową Jade oraz Taylor zjawia się tu również garstka innych osób a nawet..Ashley. Kilka minut przez zakończeniem 'dyskoteki' panna Benson zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki tort, zostaje obrzucona pierzem oraz wepchnięta do basenu. Blondynka nie wytrzymuje i gdy tylko opuszcza wodę wykrzykuje każdemu to co o nim myśli. Mówi to co kumulowała w sobie od prawie trzech lat. Kilka minut później rzuca się biegiem i opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy i na jej nieszczęście nie zauważa czarnego Land Rovera, którym przyjechał lekko spóźniony Harry oraz Niall. Dziewczyna po kilku sekundach leży przygnieciona kołami. Całe towarzystwo wpada w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis oraz Zayn pod wpływem strachu pakują ciało blondynki do auta i z procentami we krwi jadą do lasu. Przy Tamizie cała piętnastka przyrzeka że zostanie to ich tajemnicą. Liam oraz Josh wrzucają poharatane zwłoki do lodowatej wody. Ostatni raz patrzą za siebie i wracają do swoich aut. Ashley Benson zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później, pierwszego września odbywa się rozpoczęcie roku szkolnego. Od razu po zakończeniu dnia cała paczka przyjaciół umawia się na wypad za miasto na następny tydzień. Gdy wszystko jest ustalone Josh jako pierwszy opuszcza mur szkolny. Przechodzący przez ulice chłopak nie zauważa pędzącego ciemnego auta i zostaje potrącony. Sprawca wypadku ucieka, zostawiając bruneta samego sobie. Każdy wpada w szał. W tym samym czasie Louis, Ashton, Danielle, Taylor, Harry, Michael, Niall, Luke, Eleanor, Zayn, Calum, Jade, Liam oraz Perrie dostają anonimowego sms'a.
  "Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
  Ps. Wiem co stało się rok temu."
  Na początku każde z nich uznaje to za zwykły żart a śmierć swojego przyjaciela za zbieg okoliczności. Jednak niewyjaśnione wypadki i morderstwa przekonują nastolatków że to nie tylko zwykły zbieg wydarzeń. To walka o życie i odkrycie prawdy.

  http://one-two-three-you-die.blogspot.com/

  Zapraszam, może ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Istnieli. Nie wiedząc, że koniec jest tak bliski...
  I gdy nadeszła ta pora...
  By dowiedzieli się jakie plany ma wobec nich Bóg...
  Nawet Niebo płakało...

  http://when-you-hold-me-im-alive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Każdy ma co jakiś czas ciężki dzień. Luke Hemmings miał ciężkie życie, przynajmniej tak sobie cały czas powtarzał. Wpadał z jednego nałogu w drugi, coraz bardziej ignorując wszystko wokół siebie. Kiedy udało mu się w końcu wyjść z narkotyków, wkręcił się w uliczne wyścigi, grając o własne życie i szacunek.
  Szpital Psychiatryczny Świętego Paula przyjmował najczęściej osoby, które posiadały pieniądze. I te pieniądze mieli rodzice Hannah. Kim była Hannah? Anorektyczką, niedoszłą samobójczynią, schizofreniczką. Depresji również nigdy nie uważała za obcą. Po pewnym czasie wypuścili ją, a ona wpadła w złe towarzystwo prawie od razu po kolejnej zmianie szkoły.
  Chciała poradzić sobie ze swoich życiem, jednak nie do końca potrafiła. Nie z nim przy boku.

  Zapraszam!
  http://broken-records-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie, dopiero je rozkręcam i dlatego baardzo zależy mi na opinii innych:

  http://fall-in-love-ff.blogspot.com

  Czasami trudno jest nam zrozumieć samych siebie, często gubimy się we własnych uczuciach i zakochujemy się w nieodpowiednich osobach, w niewłaściwym czasie. Jeszcze gorzej mają osoby, które gubią się bez pamięci w miłości do osoby, która nigdy nie była i nie będzie ich.
  „Zawsze się śmiałem z Sary… Pisanie pamiętnika- wydawało mi się to głupie i bezcelowe, ale teraz, kiedy ty jesteś z nim i nie mogę czuć obok siebie twojej obecności pozostało mi chyba tylko to… No, może jeszcze zalanie się w trupa na jakiejś imprezie, ale na to jeszcze przyjdzie czas. No, ale do rzeczy… Podobno, kiedy nie możesz czegoś powiedzieć komuś w oczy to najlepiej wypisać całą swoją frustrację na kartce, po czym spalić ją. Spróbujmy. Kocham cię Saro, kocham cię od pieprzonych pięciu lat i wątpię, żebym kiedykolwiek przestał cię kochać. Będę przy tobie mała, choć codziennie nieświadomie mnie ranisz będąc z nim. Kocham cię i nie przestanę, dopóki nie znajdę lepszego powodu by żyć.”

  ____
  Dopiero zaczęłam pisać tę historię, więc naprawdę zależy mi na kopniaku w dupę jakim jest motywujący komentarz! Jeżeli masz chwilę i chęć zapraszam do przeczytania prologu i wyrażenia opinii na jego temat. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. zapraszam na bloga :)
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  https://youtu.be/s7RGIfBsyGs

  OdpowiedzUsuń
 10. Strach nas paraliżuje, pokazuje wrogom, że się ich boimy. Czy ja się boję? Nie. Ja jestem silna. Muszę być silna, muszę ochraniać moich przyjaciół.
  Byłam normalna, aż do czasu. Musiałam wyjechać do miejsca którego nie ma na mapach. Istnieje. Teraz wiem…jestem jedną z nich. W końcu.
  Ale czy powinnam się cieszyć? Nie wiem.
  Jestem Emily Rudd i mam za zadanie chronić moich przyjaciół.
  http://allieemilycarter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. http://want-cant-must.blogspot.com
  https://www.youtube.com/watch?v=ZFXEyfrudxs
  różne opowiadania-spis, z różnymi postacjami i nie tylko. Znajdz coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Scarlett przeprowadza się po śmierci ojca do Londynu. Idzie do nowej szkoły i tam poznaje Luke'a. Jeszcze nie wie, że on jest przyjacielem Harry'ego - chłopaka, który od ponad roku jej szuka. Powód? Chce zemsty... Zabicie jej ojca mu nie wystarczała, planował już ją od czasu poszukiwań. Wymyślił, że przebierze się za Marcela, kujona z innej szkoły. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Po drodze Scerlett odkrywa różne zagadki z przeszłości rodziny. Już pierwszego dnia w szkole zauważa, że nic nie będzie tak jak chciała i, że jej życie nigdy nie będzie takie jak dawniej...
  disguise-fanfiction.blogspot.com

  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 13. [Przepraszam za spamik]
  Zapraszam do siebie! :) ---> http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/

  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń
 14. zapraszam na nowe fan fiction
  http://sick-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Serdecznie zapraszam ♥

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeśli chcesz szczerą opinię, recenzję o swoim blogu
  zapraszam do nas http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  prowadzimy także nabór, może czekamy właśnie na Ciebie!
  Pozdrawiamy,
  Załoga Recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 17. Mająca problemy psychiczne - Christine Allen wracając do domu ze szkoły, zostaje napadnięta przez dwójkę chłopaków w kominiarkach, którzy kradną jej plecak. Nastolatce została skradziona najcenniejsza rzecz; pamiętnik.
  Dziennik w którym było zapisane każde uczucie Christine wpada w ręce Caluma Hood'a - dzielnicowego bad boy'a.
  http://unbreakable-calumhood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Opowiadanie pt. Między słowami.
  Adres: http://sprzecznewyrazy.blogspot.com/
  Opis: Na tym blogu znajdziesz opowiadanie autorstwa Panny K. Dopiero co prawda zaczynam, aczkolwiek wydaje mi się, że mogę cię zainteresować.
  Zapraszam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na fanfiction opowiadającym o życiu Violet Smith.
  http://wwc-tlumaczeniepl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam i zapraszam! ;)

  "Skończyć studia, zacząć wymarzoną pracę.
  Pokazać, że chociaż nie jestem doskonała to coś jednak potrafię.
  Moje plany.
  Byłe.
  Gdyby nie to... nie on. Może wszystko by się udało.
  Najgorszy okres w moim życiu jest - mam nadzieję - już za mną.
  Nie mogę jednak od tak o tym zapomnieć.
  To żyje we mnie. Wspomnienia nigdy nie umierają.
  Zwłaszcza, że teraz już nie wiem, czy w tamtej chwili podjęłam słuszną decyzję."

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bardzo mądrze, nie ma to jak nie podać linku do bloga :/// xDD
   http://instant-fanfiction.blogspot.com/

   Usuń
 21. Bezgraniczna miłość, która łączy dwójkę ludzi, zdarza się bardzo rzadko. Chociaż, nie zawsze musi się skończyć szczęśliwie. W końcu życie to nie bajka. A czy uważacie, że ktoś na Was czeka? Ja sądzę, że tak. Każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę. Tylko czasem jest ona "zamaskowana". Aby ją rozpoznać, musimy zajrzeć w serce. Do tej pory nie spotkałam kogoś takiego, przy kim moje serce szalało. Nie skarżę się. Wciąż czekam. Myślę, że to nie pora na takie wywody. Chcę żyć chwilą bieżącą i nie myśleć co mnie czeka jutro, albo za rok. Może miałabym inny pogląd na świat, gdyby nie pewien człowiek. Człowiek, który zniszczył mnie doszczętnie. Mimo to zawsze mu wybaczałam. Cały ten czas kochałam. Niekiedy, za to wszystko winiłam siebie... Do czasu. [...] Mówił, że to dla mojego dobra. Chciał dobrze, ale ja nie potrafię ułożyć sobie życia do tej pory. Po kilku latach, moja matka zmądrzała. Uciekłyśmy od tego tyrana. Miałam wtedy 14 lat.

  Zapraszam: i-live-for-you-baby-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam do siebie na ff o Luku . Zła dziewczyna zły chłopak wyścigi adrenalina :)
  http://www.wattpad.com/story/41632053-difficult-love-luke-hemmings

  OdpowiedzUsuń
 23. Mam trochę inny bo nie o 5sos ale może wejdziesz.
  http://magic-skye.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 24. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 25. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianna King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  ______________________


  Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 26. http://www.wattpad.com/139607946-i-want-only-you-luke-hemmings-prolog
  serdecznie zapraszam na swojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 27. Piątek. Burzliwa noc. Czwórka dziewczyn wpada na niecodzienny pomysł. Chcą przywołać ducha. Wydaję się to niemożliwe, przecież to tylko zabawa. A może niefortunna gra zamieni się w koszmar?
  Duch, który ponownie zawitał świat już dawno przestał być dobry. Czekał na tę chwilę dwa lata. W męczarniach i bólu. W końcu się wydostał...
  Czy dziewczyny zaznają spokoju? Będą dręczone, a może wręcz torturowane? Wszystko przez jeden wieczór? Bo przecież dobre duchy istnieją tylko w bajkach.
  Zapamiętajmy jedno.
  Dla niego, godzina diabła trwa cały czas.

  Zaciekawiłam Cię choć troszkę?
  Zapraszam:
  http://www.wattpad.com/story/42811685-return-l-h

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam

  Pewnego dnia Jade budzi się w windzie bez wspomnień i jakiego kol wiek poczucia tożsamości jedyne co pamięta to jej imię. Otaczają wyłącznie ją wielkie mury za którymi znajduje się mroczny labirynt . . oraz zgraja chłopców, wśród opiekunów są też ci którzy są przeciw dziewczynie. Czas odkryć tajemnice i znaleść wyjście. czy Newt i Jade razem przekroczą próg labiryntu? Co działo się przed tym zanim Thomas trafił do strfy? jak wyglądała strefa za czasów pierwszych opiekunów?

  http://projekt-house.blogspot.com/

  Aarone jest dezerterką klanu cieni oraz córka Rosyjskiego genetyka Anastasa. Pod swoja pieczą ma tajemniczy cyrograf który sprawia że jest jedną z najbardziej poszukiwanych osób w Rosji. Ucieka do ameryki gdzie prowadzi normalne życie ze swoim dziadkiem na jej drodze jednak staje nie kto inny niż Kapitan Ameryka . .

  http://projekt-house.blogspot.com

  Danny i Loki to całkiem odmienne osoby które łączy przeszłość. Dann próbując odzyskać wspomnienia i odkryć swoje pochodzenia zwraca się o pomoc do boga kłamstw i ognia Laufeysona. Zawierają pakt. Co z tego wyniknie? Czy Loki będzie w stanie poświęcić życie dziewczyny dla własnych celów?

  http://projekt-house.blogspot.com/

  Rachel

  OdpowiedzUsuń
 29. http://with-you-at-home.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Bezimienna

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Chciałabym cię gorąco zaprosić do siebie http://neighbour-ff.blogspot.com/
  Co możesz zrobić, kiedy dostajesz się do świata tajemnic i sekretów? A w najgorszym przypadku do świata morderców?
  Zostają ci dwa wyjścia.
  Pierwsze.
  Uciekasz jak najdalej, zapominając o przeszłości.
  Drugie.
  Za wszelką cenę chcesz uratować przyjaciela przed więzieniem.
  Wybór należy do ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej zanim jednak pójdę na twój drugi blog to zapraszam do siebie na bloga jeśli lubisz opowiadania o huncwotach to bardzo serdecznie zapraszam huncwotko.blogspot.com
  Pozdrawiam Marcela

  OdpowiedzUsuń
 34. kochanie, zapraszam na #365daysff. http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥
  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 35. trafiłam na Twoje opowiadanie przypadkiem, przeczytałam od początku i od razu mi się spodobało *o*
  zapraszam też do siebie c: --> http://5sostourdiary.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam
  http://az-po-pieklo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Gdzie ona i on to znajomi, którzy się ze sobą przespali. On wyjechał w trasę, ona wróciła do studenckiego życia. Ale pojawia się pewna komplikacja, gdy po dziewięciu miesiącach na świat przychodzi dziecko. Zapomnieć. To jedyne co ona może zrobić. Jednak to nie jest takie łatwe...

  http://lost-in-reality-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Hej! Mamy specjalny konkurs dla pisarzy! Jeśli piszesz - zgłoś się.
  Słowem wstępu
  Konkurs jest castingiem do wzięcia udziału w projekcie NWK (Napiszmy Wspólną Książkę). Najlepsi autorzy, w zależności ile prac nadejdzie, dostaną się do projektu i podejmą się zadania współpracy. Mogą przejść nawet wszyscy, to zależy od stylu i poziomu opowiadania. Zachęcamy osoby, które już trochę piszą i nie robią podstawowych błędów. Nie wymagamy tutaj pisarzy, spokojnie.
  Kilka słów o NWK.
  Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie.
  NWK ma na celu rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie się w pisaniu, bo sztuka to trudna, oraz poprawia umiejętność pracy w zespole.
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 39. Spis Fanfiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Myślałam, że mogę to powstrzymać.
  Myślałam, że to tylko przejściowe.
  Nie wiedziałam jednak jak bardzo się pomyliłam.
  To co mnie z nim łączy jest nieprzewidywalne, niezdrowe i powinno się skończyć.
  Problem w tym, że nie chcę aby się skończyło.
  Teraz on jest dla mnie wszystkim.
  Ale czy to jest prawdziwe?
  Czy jego uczucia też są prawdziwe?
  On jest taki tajemniczy i chłodny a zarazem wrażliwy i czuły.
  Ale przede wszystkim cholernie pociągający.
  A ja? Coraz bardziej go pragnę.
  http://stripped-lukehemmingsff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 42. http://kluczem-jest-milosc.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 43. Przez cały czas miałem ją w myślach. Podeszła do mnie wręcz słaniając się na nogach, jej twarz była napuchnięta od kolejnych ran i uderzeń, a ciało... skóra i kości. Wyglądała ohydnie, odrażająco wręcz, w dodatku płakała jak dziecko, powtarzając jak modlitwę, abym zlitował się nad nią i dał jej to, czego teraz tak cholernie potrzebuje. Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane.
  http://mendacious-ff.blogspot.com
  Powrót MJ i Zayna. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 44. Spis FanFiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebny Ci cytat na piękną dedykację?
  Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione.
  Jeśli potrzbujesz czegoś konkretnego lub po prostu masz ochotę zobaczyć post o określonej tematyce, zawsze służymy pomocą. Wystarczy, że zostawisz wiadomość w komentarzu - na pewno odpiszemy :)

  Serdecznie zapraszam na Podniebne marzenie

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy można żyć podwójnym życiem? Znać piekło jak własną kieszeń i uważać je za swój drugi dom? Czy miłość, namiętność, alkohol i nikotyna pomagają przetrwać trudne chwile? Jak toczy sie życie między dwoma światami - za dnia jesteś zwykłą dziewczyną, w nocy zaś chłopakiem którego nazywają demonem.

  Bullet - Tako nim mówią. Wiedzą o nim tylko trzy rzeczy - uzależniony od fajek, adrenaliny i Bullet For My Valentine.

  Zapraszam na moje opowiadanie :)
  http://bullet-by-edi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko


  Serdecznie zapraszam na 365 Days. Pierwsza część jest skończona, ale niebawem pojawi się druga!
  http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam! :D
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Dotarło do mnie, że to jest moje nowe życie. W tym domu, z tymi ludźmi i w tym wielkim, hałaśliwym mieście. I jeśli z tyłu głowy miałam myśli, że sobie nie poradzę, to odrzuciłam je na bok i zeszłam na dół do mojej nowej rodziny.

  OdpowiedzUsuń

 49. Isabelle Bailey to opowiadanie o nastolatce chorej na serce i tarczycę. Leczona od kilku lat, traci szanse na zdrowe życie. W wieku osiemnastu lat wykryto u niej raka tarczycy z przerzutem na inne narządy. Tabletki, antybiotyki... ciągłe wizyty u lekarza. Jej jedynym marzeniem jest spotkanie ukochanego zespołu One Direction, oraz pojawienie się na planie ulubionego filmu. Brak postępu w diagnozie doprowadza młodą Bellę do załamania psychicznego. Z wszystkiego wyciąga ją pewien nastolatek, który pokochał ją mimo wszystkich wad. Zmienia całe życie dziewczyny... poprzez jedną sytuację. Powieść o dziewczynie, która mimo trudnej sytuacji życiowej potrafi bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym ludziom.
  http://isabellebailey.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Ailla Black pojawiła się niespodziewanie, dołączając do nowej szkoły w środku semestru. Stała nieco na uboczu, nie chcąc zwracać na siebie uwagi. Mimo młodego wieku, zdobiły ją tatuaże. Miała swój własny, duży sekret, a on chciał to odkryć. Luke Hemmings był zaintrygowany i błahe korepetycje z matematyki umożliwiły mu zbliżenie się do dziewczyny. Nim się zorientował, to ona zagarnęła nad blondynem władzę, proponując dwadzieścia dziewięć powodów. Dlaczego? Chciała pokazać mu siebie.

  http://29-tattoos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Chloe jest 20- kilku letnią dziennikarką z przeszłością, o której prawie udało jej się zapomnieć.
  Pewnego dnia wspomnienia powracają. Ktoś zostawił list z rozłożoną szachownicą w domu Chloe.
  Nic dziwnego?
  A jednak.
  Szachownicę tą Chloe dostała od przyjaciela, który zginął pięć lat temu.

  Nic nie jest bardziej mroczne i tajemnicze od miłości.

  http://w.tt/1SsBdBl

  Zapraszam wszystkich fanów 5sos i nie tylko! :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Laura i Luke są przyjaciółmi. Ufają sobie i nie potrafią żyć bez drugiej osoby.
  Laura zawsze może liczyć na blondyna i swoją babcie, ponieważ rodzice dziewczyny zginęli w wypadku.
  Pewnego dnia do jej drzwi zapuka...jej siostra?
  Rodzice posiadali więc swoje tajemnice.
  Kim jest? Czemu wróciła? Jakie ma zamiary?
  Jak wpłynie na zachowanie Laury?
  http://canitasteyourlipsagine.blogspot.com/

  I 2 blog. Mam nadzieję, że ci się spodoba.

  Rydel pewnego dnia budzi się jako normalna dziewczyna. Nie jest już członkiem R5, nie jest siostrą Lynchów. Nie wie w jaki sposób. Na początku zaczyna jej się to podobać, ale z czasem zaczyna tęsknić za starym życiem. Tylko jak wrócić do tego co było wcześniej?
  http://anormalgirlrydel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Victoria -nastolatka, której rodzice zaplanowali już życie.
  Luke - początkujący piosenkarz, poszukujący swojego miejsca na ziemi po rewolucji, którą zafundował mu ojciec.
  Jest porywczy, ale ... NIE ! To nie będzie kolejna historia o szarej myszce, która zakochuje się w niegrzecznym chłopcu, a za to on postanawia się dla niej zmienić.
  To opowiadanie pokaże, jak przewrotne może być życie, kiedy osoby które kochasz najbardziej na świecie postanawiają się rozstać, jak ważna jest przyjaźń, jak niewiele trzeba, żeby jedna osoba wywróciła nasz świat do góry nogami, ale również i konsekwencje niektórych czynów, które okażą się bolesne dla obu stron, bo czasami MIŁOŚĆ NIE WYBIERA.

  http://zaklad-lukehemmings-fanfiction.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ! :D

  OdpowiedzUsuń
 54. Justin Bieber to dwudziestodwuletni piosenkarz. Z okazji rozpoczęcia wakacji przyjeżdża do domu dziecka w Los Angeles. Odbywa się jego koncert. Kiedy wraca w ciemnej, małej uliczce spotyka piętnastolatkę, Hope. Stara się jej pomóc. Wkrótce dowiaduje się ciekawych rzeczy z życia dziewczyny. Poznają siebie nawzajem. Justin dla Hope jest starszym bratem, a Hope dla Justina młodszą siostrą. Czy wkrótce znajdą swoje drugie połówki? Jakie przygody na nich czekają?
  Wszystkiego dowiesz się czytając ENJOY!
  enjoyjustinbieber.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Drobna brunetka siedziala po turecku na ławce oddalonej od krawedzi klifu o pięć metrów. Wpatrywała się w mijające ją sylwetki chmur. Gdy jej dotychczasowy widok zaburzył stojący na krawedzi klifu chłopak w kapturze.Był odwrócony do niej tyłem ,ale ona wiedziała kto to jest.
  Podeszła zatrzymując się 2 kroki przed chłopakiem. Chłopak odwrócił się do brunetki i automatycznie zaczął szukać w jej oczach jakichkolwiek uczuć. Miłość, złość, smutek czy pogardę. Nie znalazł nic. Jego oczy zamgliły się od łez.
  - Proszę- rzekł cicho, tak że tylko ona mogła to usłyszeć.
  Gdy czarnowłosy zauważył w jej oczach łzy, w jego pojawiły się iskierki nadziej. Podeszła do niego tak że stykali się klatkami piersiowymi.
  -Skacz skurwielu- wysyczała w jego twarz i zacisnęła usta tak samo jak czarnooki. Po policzkach obojga spływała samotna łza.
  Brunetka zacisnęła drobne piąstki, a on natomiast rozłożył ręce i wyszeptał ciche `Kocham Cie`.
  SKOCZYŁ. OPADŁ JAK PIÓRKO NA DNO PRZEPAŚCI.

  http://was-it-just-a-lie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Hejka.
  Jestem Iskierka i właśnie zaczęłam pisanie fafiction o Harrym. Bardzo bym chciała abyś wpadła, to dla mnie wiele znaczy. Sama wiesz, że początki są trudne. Dlatego serdecznie zapraszam:
  ~Patrząc za okno na tych szczęśliwych ludzi, zastanawiam się co zrobiłam nie tak, że teraz nie potrafię być taka jak oni. A może co zrobili inni? Może nie dla mnie było szczęście? Może w moich oczach nigdy nie zaświecą się te iskierki radości, może na zawsze będą puste?
  Empty eyes...
  Niezwykle uzdolniona tekściarka, znana jako Sam. Nikt o niej nic nie wie i tak ma pozostać. Słaniająca się przed światem i skrzywdzona przez przeszłość, zamknięta w sobie. Pewnego razu na jej biznesowej drodze staje zespół One Direction. Na początku nie znaczą dla niej nic, później coś się zmieni, zaczną wkładać nosa w nieswoje sprawy. Co wtedy zrobi Sam? Czy obie strony nie posuną się za daleko? Co będzie ich słabością? No a w tym wszystkim jest On i jego błyszczące oczy, tak inne od jej pustych.~
  Oto taka króciutka zapowiedź. Zapraszam na Empty Eyes ~ FanFiction!
  Link:
  http://emptyeyes-fanfiction.blogspot.com/
  Iskierka*_*

  OdpowiedzUsuń
 57. Cześć!
  Nominowałam Broken do LBA, jeśli bierzesz w tym udział i jesteś zainteresowana nominacją. Jeśli nie, przepraszam za spam.
  Link do nominacji: KLIK
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 58. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 59. Hej :) Mam nadzieję, że wejdziesz :)
  On - wysoki dwudziestolatek o blond włosach i niebieskich oczach. Jest naprawdę miłym chłopakiem ale na co dzień zakłada na twarz 'maskę' aroganckiego dupka...
  Ona - dość wysoka dziewiętnastoletnia brunetka o zielonych oczach.Jest mila ale czasem potrafi pokazać 'rogi'...
  Jedna noc...
  Jedna impreza... Jedno wydarzenie zmieni wszystko...
  Co się stało tamtego dnia? Co połączy dwójkę tych ludzi? Miłość? A może nienawiść?
  Dowiesz się czytając dalej... :)
  https://www.wattpad.com/story/62672802-miłość-nie-wybiera-n-h
  Mam nadzieję, że ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszamy do Kocham Czytać Blogi. Jest to katalog, szabloniarnia oraz zwiastunownia w jednym ( :
  Pozdrawiam i przepraszam za komentarz. ^^

  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Wow, nie wiedziałam że masz aż tyle blogów. ^^
  Ale to dobrze, miałam co robić. :D
  Twoje zgłoszenia oczywiście zostały przyjęte i Twoje opowiadania czekają na publikację w naszym katalogu. ( :
  Wszystko w zakładce " Publikacja "
  Zapraszamy do zgłaszania nowych rozdziałów. :D
  Pozdrawiam. ^^


  Olga, Kocham Czytać Blogi.

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam Cię serdecznie na drugą część "Szlachetności", o tematyce lekko religijno-obyczajowej :)
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. #REKLAMA
  Hej wszystkim! Serdecznie zapraszam na moje fanfiction o One Direction pod tytułem "This Is Life".

  Kejt jest typową psychofanką 1D mieszkającą na melinie w dzielnicy ze slamsami i domami w zabudowie szeregowej. Pewnego dnia spotyka Niala jedzącego hamburgera na ławce w parku, który później zaprasza ją na banie u Harego. Odtąd Kejt odnajduje sens życia plątając się za członkami jej uloffffcianego zespołu i uprzykrzając im życie swoim istnieniem. Fanfiction ukazuje również trudne życie prywatne chłopaków z 1D.

  PS Jeśli ktoś nie zauważył, to parodia i to dla ludzi z mocną psychiką.

  "This Is Life" | LINK

  OdpowiedzUsuń
 64. uwaga Spam!
  Mija kilka lat od zakończenia bitwy o Hogwart. Losy wielkiej trójki zostają rozdzielone. Hermiona po rozstaniu z Ronem wyjeżdża do Włoch uciekając przed natarczywością Wiktora Kruma, który za wszelką cenę chcę być jej opiekunem. Niestety los nie jest dla niej łaskawy. Brutalnie zgwałcona przez brata Dracona odkrywa, że jest w ciąży.
  Kolejne lata idą do przodu.
  Kobieta samotnie wychowuje dziecko ledwo wiążąc koniec z końcem, gdy nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się Draco. Chcąc spełnić życzenie ojca ma odnaleźć syna swego brata. Gdy odkrywa kim jest matka postanawia jej pomóc. Wkrótce okazuje się, że los ma dla kobiety jeszcze jedną brutalną niespodziankę.
  Czy mimo przeciwności losu dwojgu dorosłych ludzi uda się odnaleźć drogę do miłości?
  A może na miłość już jest za późno?
  Kobieta po przejściach i mężczyzna z doświadczeniem zapraszają na nową historię.
  Zapraszam serdecznie na ; www.pokochac-lotra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 65. Zapraszam do siebie na moje pierwsze ff o 5sos! Dopiero zaczynam i byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś zajrzała na mojego bloga http://lh-mylove-ff.blogspot.com/
  Gina uczęszcza do szkoły z internatem. Nadchodzą wakacje, więc dziewczyna jak co roku wraca do domu. Mieszka z babcią, ponieważ w wieku dziesięciu lat straciła oboje rodziców. Gwen nie wie jeszcze, że do jej rodzinnej miejscowości wraca także jej dawny przyjaciel, Luke.

  Luke wraz z zespołem kończy trasę koncertową w jego rodzinnej miejscowości i postanawia zrobić sobie wakacje. Zamieszkuje w wynajętym mieszkaniu, gdyż cała jego rodzina przeprowadziła się do Australii. Nie wie, że spotka tam swoją dawną przyjaciółkę, Gwen.

  Z góry dziękuję za odwiedziny :) Zależy mi na twojej opinii ;)
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 66. Zapraszam na mojego nowego bloga! :)

  Vivian Faroe od dziecka cały swój czas poświęcała idealnym planom na przyszłość, jednak w wyniku tajemniczego zniknięcia przyjaciela, jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.
  Mija osiem lat, a ona wciąż nie potrafi zapomnieć o przeszłości i o chłopcu, który nawiedza ją w snach. Pewnego dnia ochroniarz Vivian odchodzi z pracy, a na jego miejsce zostaje zatrudniony ktoś nowy, od razu stając się nieodłącznym cieniem dziewczyny. Czy zupełnie obca osoba będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo? Dlaczego ten tajemniczy chłopak tak bardzo przypomina zaginionego Jeffa?
  Nocne koszmary nie ustępują. Sekrety tworzą ciasny krąg, który powoli zaciska się na jej szyi. Nikt nie może temu zapobiec. To już się stało. W niektórych chwilach żadne słowo nie jest właściwe, a świadomość tego pogłębia przepaść między nimi... I w końcu zdają sobie ze wszystkiego sprawę. Są chwile, do których nigdy nie będzie można powrócić.

  http://miasto-bez-ciebie.blogspot.com
  https://www.wattpad.com/story/79625134-miasto-bez-ciebie

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam 😊 Z góry uprzedzam, że pierwsze rozdziały mogą mocno odpychać długością, lecz z upływem czasu zmieniłam styl pisania, ponoć na lepsze. Wzięłam się też za wydłużanie rozdziałów, więc 😊

  Historia opowiada o Clarze i Jasonie, osobach o zupełnie innym życiu i innych problemach. Clara ma dwie wierne przyjaciółki, a Jason przyjaciela z którym nie widział się od lat. Teraz, gdy uciekł z braciszkiem od zmienionej do granic możliwości matki i ojczyma sadysty, wraca do kochających dziadków i odnajduje siłę do walki właśnie w dziewczynie. Jednak jak potoczą się ich losy? Czy Clara wybierze chamskiego chłopaka, który staje się bliski jej sercu, czy uroczego Rayana, starającego się o jej względy?
  Dowiedz się sam...
  escape-in-your-arms.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Zapraszam 😊 Z góry uprzedzam, że pierwsze rozdziały mogą mocno odpychać długością, lecz z upływem czasu zmieniłam styl pisania, ponoć na lepsze. Wzięłam się też za wydłużanie rozdziałów, więc 😊

  Historia opowiada o Clarze i Jasonie, osobach o zupełnie innym życiu i innych problemach. Clara ma dwie wierne przyjaciółki, a Jason przyjaciela z którym nie widział się od lat. Teraz, gdy uciekł z braciszkiem od zmienionej do granic możliwości matki i ojczyma sadysty, wraca do kochających dziadków i odnajduje siłę do walki właśnie w dziewczynie. Jednak jak potoczą się ich losy? Czy Clara wybierze chamskiego chłopaka, który staje się bliski jej sercu, czy uroczego Rayana, starającego się o jej względy?
  Dowiedz się sam...
  escape-in-your-arms.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. http://powiekiwiekow.blogspot.com
  Usłyszałam bicie mojego serca, słyszałam bicie wszystkich serc wokół mnie..

  OdpowiedzUsuń
 70. Po prawie 3 latach powróciłam na blogspot z nowym fanfiction, dlatego serdecznie Cię na nie zapraszam :)
  Tytuł: The Villborn Family
  Adres: the-villborn-family.blogspot.com
  Autorka: Aleksandra Lestrange
  Tematyka: Harry Potter -> Czasy huncwotów

  Opis: To lato było trudne dla Genevieve. Najpierw przeprowadziła się na całkiem inny kontynent. Londyn wydawał się jej całkiem obcy i dziwaczny, a Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart, do której miała zacząć uczęszczać od września, śmiertelnie nudna. To tego ta cała wojna z niejakim Voldemortem.
  Już pierwszego dnia przekonuje się, że Hogwart nie jest taki, za jaki go miała. Czwórka chłopców, znana również jako Huncwoci, już od pierwszego dnia umila wszystkim życie, a Geneviev łamie wszelki Gryfońskie zasady mając przyjaciół wśród Ślizgonów.
  Z pozoru wszystko wydaje się piękne i ładne, ale czy nowi przyjaciele Genevieve pozostaną z nią, gdy dowiedzą się, jaki sekret skrywa rodzina Villborn?

  OdpowiedzUsuń
 71. Cześć! Chciałam zaprosić Cię do odwiedzenia naszej szabloniarnii Land-of-grafic. Oferujemy szeroka gamę szablonów w galerii, można też zamówić u nas szablon taki, jaki chcesz, wszystko oczywiście za darmo ;)
  Mówią, że nie szata zdobi człowieka, jednak pierwsze wrażenie zawsze się liczy. Spraw swojemu blogowi nowy wygląd, zamów u nas szablon, nie pożałujesz! Zapraszamy:
  www.land-of-grafic.blogspot.com

  Pozdrawiamy, załoga LOG

  OdpowiedzUsuń
 72. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 73. O Luku 💜
  https://www.wattpad.com/story/97658528-prisoners-of-music-lh
  Pozdrawiam 😁

  OdpowiedzUsuń
 74. Pragnę serdecznie zaprosić cię do odwiedzenia mojego opowiadania pod tytułem: "How to love", co prawda nie jest ono związane z 5SOS, ale mam nadzieję że fabuła i tak może cię zainteresować.😊
  Opis:
  Opowieść o marzeniach, sile przyjaźni, uskrzydleniu jakiego dodaje miłość, o trudach życia, wzlotach i upadkach,
  Oraz sztuce...
  Sztuce wybaczania'

  OdpowiedzUsuń
 75. Ach tak, oto link:
  https://www.my-dirty-dancer.blogspot.co.uk/
  Pozdrawiam ciepło.😊

  OdpowiedzUsuń
 76. Witam!
  Zapraszam bardzo serdecznie do Katalogu Kreatywność!

  Czym jest Katalog Kreatywność ?
  Jest to zbiór opowiadań, a ty możesz zgłosić swoje.
  Możesz także informować o NOWYCH POSTACH na swoim blogu, a w przyszłości na pewno pojawią się KONKURSY.
  Pozdrawiam!
  zakręcona01


  Katalog Kreatywność

  OdpowiedzUsuń
 77. Hej!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

  Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

  OdpowiedzUsuń
 78. Cześć! :)
  Jestem ambasadorką Sweek i chciałabym Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie literackim #Przygoda organizowanym przez ten portal. Zadanie to napisanie krótkiego opowiadania (max 5000 słów). Do wygrania jest 1000 złotych, przewidziane są także wyróżnienia za najlepsze historie. ^-^

  Więcej informacji znajdziesz tu:
  https://blog.sweek.com/pl/wielki-konkurs-literacki-przygoda/

  Pozdrawiam,
  Kasamiyo

  OdpowiedzUsuń
 79. Wzywamy wszystkich pisarzy fanfiction: dołącz do konkursu fanfiction #SweekFanFic! 😃
  Dodaj dowolne fanfiction na Sweek, aby wygrać 350 zł 💸Czytelnicy również wygrywają.
  To jest bezpłatny konkurs. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej! 👇
  http://bit.ly/konkurs_fanfiction

  OdpowiedzUsuń